Salt Lake FRPG
 

Megosztás
 

 Ben & Regina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Benjamin Hale


Benjamin Hale

ϟ Főkarakter :
Ben
ϟ Kor :
35
ϟ Tartózkodási hely :
Salt Lake
ϟ Foglalkozás :
építész, tervezőművész, üzletember
ϟ Hozzászólások száma :
121
ϟ Csatlakozott :
2014. Dec. 06.
ϟ :
Ben & Regina Tumblr_nd3eejq_J181qamybzo3_250
Ember

Ben & Regina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ben & Regina   Ben & Regina Empty2015-03-28, 21:34

Sárkány-nem sárkány, valami akkor is vonz ebben a nőben. Talán pont a határtalan öntörvényűsége és zabolázatlansága, és ettől valahogy én is százszorta felszabadultabbnak érzem magam a közelében. Paprikás hangulatában van, mégis hízelgő, hogy el tudtam érni, hogy elnevesse magát. De miután letettük, belőlem is eltűnt a hajnali morcosság, azon kapom magam, hogy majdhogynem vidáman indulok el a slusszkulccsal a kezemben.



Regina Carter hívása



- Ha nem tudnád, az jobban aggasztana. Akkor egy virágcsokor és egy bödön kávé rendel. Felírtam. Viszlát egy fél óra múlva, mademoiselle.

coded by kristen @ atf and caution
Vissza az elejére Go down
Regina Carter


Regina Carter

ϟ Főkarakter :
Regina Carter
ϟ Kor :
35
ϟ Tartózkodási hely :
Salt Lake City
ϟ Foglalkozás :
Rendőrhadnagy - kutyavezető
ϟ Hozzászólások száma :
144
ϟ Csatlakozott :
2014. Dec. 14.
ϟ :
Ben & Regina Tumblr_lp4fi6WHF01qlceipo1_500

Ben & Regina Tumblr_mxfs71skBz1qinnido1_500

Ben & Regina S1hnaf

Ember

Ben & Regina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ben & Regina   Ben & Regina Empty2015-03-28, 20:29

Velem tartani a lépést amúgy sem túlságosan egyszerű. Nem azért, mert megjátszanám magam, hanem mert valamiért néha a legváratlanabb dolgokat reagálom egy-egy szituációra. Szinte kivétel nélkül tudok egy egyszemélyes swat egységet a hadsereggel és egy komplett pszichiátriai osztállyal ötvözve hozni. Nagy általánosságba az embeek többsége épp ezen fantasztikusan bosszantó tulajdonságom miatt úgy kerül, mint mókus az erdőtüzet. De valamilyen érthetetlen oknál fogva Bennél bármit teszek vagy kiröhög, vagy az az érzésem, mintha kifejezetten élvezné a beszólásaimat. Mintha viccelnék. Pedig nem viccelek. Tényleg emberölő hangulatban vagyok. Csak a rá való tekintettel tekintettem el a protokolltól, és hívtam először őt és nem az apját. De jól hallhatóan neki is leesik, hogy most nem érdemes húzni az idegeim, mert beleegyezik, hogy bejön. Az utolsó szavaira csak belenevetek a telefonba, és megcsóválom a fejem.

Benjamin Hale hívása

- Ugyan már, te még engem nem láttál hivatalból intézkedni. Higgy nekem, nem tetszene, de ha tovább táncolsz az idegeimen, megtapasztalhatod. Ne felejtsd el...tudom a címedet. Oké, akkor apuci kimarad. Na, hajrá, akkor öltözz, és rendezzük le ezt az ügyet villámsebességgel. Ha kávé nélkül érkezel, előre szólok, hogy lőfegyver van nálam. Na, 30 perced van. Óra indul. Viszlát, Casanova.
coded by kristen @ atf and caution



S a telefon kattanva jelzi, hogy a beszélgetés véget ért.....


// Köszönöm, hogy fogadta a hívásom, Mr. Hale, örök élmény lett! :D //
Vissza az elejére Go down
Benjamin Hale


Benjamin Hale

ϟ Főkarakter :
Ben
ϟ Kor :
35
ϟ Tartózkodási hely :
Salt Lake
ϟ Foglalkozás :
építész, tervezőművész, üzletember
ϟ Hozzászólások száma :
121
ϟ Csatlakozott :
2014. Dec. 06.
ϟ :
Ben & Regina Tumblr_nd3eejq_J181qamybzo3_250
Ember

Ben & Regina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ben & Regina   Ben & Regina Empty2015-03-28, 15:38

Megint csak olyan magasságokba csap, amikre az én elgyötört szerveim ilyen korán képtelenek megfelelő ízben reagálni. Sőt, néha még követni is nehéz fondorlatos logikáját. Az viszont még egy degeneráltnak is feltűnne, hogy valóban nincs a legjobb passzban. Ő sem. Dühös a kicsike, és nagyon úgy tűnik, hogy én fogom meginni a levét, túrok a hajamba, de a szavait követő első megdöbbenés után csak elmosolyodom.


Regina Carter hívása



- Ha be akarsz kapni, én igazán nem ellenkezem. Máris húzom a nadrágom, honey. Fél óra és ott vagyok... Apámat hagyd ki belőle.
Ja, és Regi... mondtam már, hogy imádom, ha hivatalból intézkedsz?


coded by kristen @ atf and caution
Vissza az elejére Go down
Regina Carter


Regina Carter

ϟ Főkarakter :
Regina Carter
ϟ Kor :
35
ϟ Tartózkodási hely :
Salt Lake City
ϟ Foglalkozás :
Rendőrhadnagy - kutyavezető
ϟ Hozzászólások száma :
144
ϟ Csatlakozott :
2014. Dec. 14.
ϟ :
Ben & Regina Tumblr_lp4fi6WHF01qlceipo1_500

Ben & Regina Tumblr_mxfs71skBz1qinnido1_500

Ben & Regina S1hnaf

Ember

Ben & Regina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ben & Regina   Ben & Regina Empty2015-03-26, 21:30

Ben előadja a szokásos hülyeségét, én meg csak elkuncogom magam, és a szemem forgatom. Néha mér egészen elhiszem, hogy csípem ezt a piperkőc Calvin Klein modellt. Az, hogy történetesen zseniális építész, pont nem izgat. Viszont az ellenkezése kezd bosszantani így hajnalok hajnalán, és mivel egy "feltehetően" Hale ivadék elszúrta már egy akciómat, a másikkal nincs kedvem szórakozni, így pörgősen csapom vissza azt a labdát.


Benjamin Hale hívása

-Nem, ráérsz egy-két hét múlva is. Addig nyitunk a nevedre egy számlát a Hiltonban, kibéreljük az elnöki lakosztályt, plusz két másikat hozzácsapunk. Az elnökit a főkolomposnak, egyet az őrzőinek, egyet meg nekem, mert hajlandó voltam ennyit dolgozni veletek már kora hajnalok hajnalán. Mi van, haho-takaróval takaróztál ma, vicces fiú? Ne bosszants, Casanova, ma még nem ettem meg a szokásos deli vitéz adagomat, és a kávémat is rám borították. És addig igen morcos tűzokádó sárkány tudok lenni. Jut eszembe, jössz nekem egy felsővel. Ha pedig nem akarod, hogy téged egyelek meg kócos hajastól, meg kényszeres rendőrnőfétisestől, akkor fogadj szót szépen. A mély benyomást meg csak szeretted volna, kis barátom. ..... Na, erről én nem fogok vitát nyitni, majd kérdezzétek meg apucit anyucit, mi igaz a hírből, van-e köztetek elszakíthatatlan testvéri kötelék, dumcsiztatok-e az időjárásról apátok golyóiban, de nekem hivatalból kell intézkednem, szóval vagy te jössz, be, bagy hívom apádat. Amúgy meg mi az, hogy mit szívtam? Hajtógázt, baszki. Vagy kerozint. Na, ne akard, hogy bedurvuljak, mert telefonon keresztül rántalak át, aztán leshetsz, hogy mit keresel itt az őrs közepén kisgatyában. Húzzál bele, nem érek rá egész reggel veled foglalkozni.
coded by kristen @ atf and caution
Vissza az elejére Go down
Benjamin Hale


Benjamin Hale

ϟ Főkarakter :
Ben
ϟ Kor :
35
ϟ Tartózkodási hely :
Salt Lake
ϟ Foglalkozás :
építész, tervezőművész, üzletember
ϟ Hozzászólások száma :
121
ϟ Csatlakozott :
2014. Dec. 06.
ϟ :
Ben & Regina Tumblr_nd3eejq_J181qamybzo3_250
Ember

Ben & Regina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ben & Regina   Ben & Regina Empty2015-03-26, 13:35

Bármilyen korán is van, a monológja csal egy apró mosolyt az arcomra, amit most még rejtegetnem sem kell. Alig ismerem, de mindig képes lenyűgözni ez a nő. Mikor mivel. MOST azt állítja, hivatalos ügyben keres.


Regina Carter hívása



Most? Pedig ha már Casanovát említetted, ő is ég a vágytól, hogy újra találkozzon veled. A múltkor mély benyomást tettél rá. Itt dörömböl a fiókban, és azt követeli, hogy vigyem magammal.... Hogy mi? Nekem nincs testvérem, hímnemű meg pláne. Mit szívtál ma este?

coded by kristen @ atf and caution
Vissza az elejére Go down
Regina Carter


Regina Carter

ϟ Főkarakter :
Regina Carter
ϟ Kor :
35
ϟ Tartózkodási hely :
Salt Lake City
ϟ Foglalkozás :
Rendőrhadnagy - kutyavezető
ϟ Hozzászólások száma :
144
ϟ Csatlakozott :
2014. Dec. 14.
ϟ :
Ben & Regina Tumblr_lp4fi6WHF01qlceipo1_500

Ben & Regina Tumblr_mxfs71skBz1qinnido1_500

Ben & Regina S1hnaf

Ember

Ben & Regina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ben & Regina   Ben & Regina Empty2015-03-23, 14:44

Szinte magam előtt látom Ben gyűrött képét, ahogy kábán a hajába túr, és értetlen fejet vág. Ahhoz nagyon ért. Még akkor is, mikorokosan villan a tekintetében a felismerés. Ez a kép pedig először egy kis türelmetlenségre, aztán pedig némi huncutságra késztet. Nem nagyon vevő rá, így komoly hangon magyarázok neki tovább, hátha magához tér végre.


Benjamin Hale hívása

- Hát, akkor térj magadhoz, de sürgősen, Csipkejózsika, hasadra süt a vasorrú bába. Amúgy ha nem tűnt volna fel, nem vagyok az a tüncimünci cicababa. Virágcsokrot maximum a síromra kérek, de egyelőre nagyon is élek, úgyhogy a Casanovaságodat hagyd csak a fiókban, vagy a golyóid környékén, most hivatalos ügyben kereslek. Behoztuk ma hajnalban az öcsédet, be kéne jönnöd hozzá. Vagy értesítsük inkább apádat?
coded by kristen @ atf and caution
Vissza az elejére Go down
Benjamin Hale


Benjamin Hale

ϟ Főkarakter :
Ben
ϟ Kor :
35
ϟ Tartózkodási hely :
Salt Lake
ϟ Foglalkozás :
építész, tervezőművész, üzletember
ϟ Hozzászólások száma :
121
ϟ Csatlakozott :
2014. Dec. 06.
ϟ :
Ben & Regina Tumblr_nd3eejq_J181qamybzo3_250
Ember

Ben & Regina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ben & Regina   Ben & Regina Empty2015-03-23, 10:59

Próbálom tartani vele a tempót, mármint másodperc per agyi fordulatszámban, de ez hajnali négykor még aligha erősségem. Fogalmam sincs, mire akar kilyukadni, és arról sem, hogy miért pirkadat előtt próbálkozik vele. Randihoz már kicsit késő, kihallgatásnak pedig még korai. Csak nem csináltam semmi törvénytelent az éjszaka? Milyen nap is volt tegnap...?


 
Regina Carter hívása

 


  Ne kábíts, még így sem vagyok magamnál. Csokor virágot ne vigyek?
 
coded by kristen @ atf and caution
Vissza az elejére Go down
Regina Carter


Regina Carter

ϟ Főkarakter :
Regina Carter
ϟ Kor :
35
ϟ Tartózkodási hely :
Salt Lake City
ϟ Foglalkozás :
Rendőrhadnagy - kutyavezető
ϟ Hozzászólások száma :
144
ϟ Csatlakozott :
2014. Dec. 14.
ϟ :
Ben & Regina Tumblr_lp4fi6WHF01qlceipo1_500

Ben & Regina Tumblr_mxfs71skBz1qinnido1_500

Ben & Regina S1hnaf

Ember

Ben & Regina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ben & Regina   Ben & Regina Empty2015-03-22, 18:26

A hangja alapján egész emberien viselkedik. Aludt. Csak én vagyok ilyen elvetemült, hogy az éjszaka közepén kint lófráljak a vasútállomáson. Mélyet sóhajtok, a nevem hallatán. Ezek szerint emlékszik rám. Kár, hogy én annál kevesebbre, abból az estéből. Vagy nem is annyira kár?

Benjamin Hale hívása

- Nem, én vagyok a Hattyúk tavában az iszap...igen, az, Regina. Tudod, aki le akart lőni. Na, a helyzet a következő. Most fel kéne öltöznöd, magadra venni a sármodat meg a kócos fejedet, és bevonszolni a formás kis sejhajodat az őrsre. Szeretnélek...meglepni. Valami....igazán NAGY ajándékot akarok átadni...És lehetőleg....MOST! Be tudnál jönni?
coded by kristen @ atf and caution
Vissza az elejére Go down
Benjamin Hale


Benjamin Hale

ϟ Főkarakter :
Ben
ϟ Kor :
35
ϟ Tartózkodási hely :
Salt Lake
ϟ Foglalkozás :
építész, tervezőművész, üzletember
ϟ Hozzászólások száma :
121
ϟ Csatlakozott :
2014. Dec. 06.
ϟ :
Ben & Regina Tumblr_nd3eejq_J181qamybzo3_250
Ember

Ben & Regina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ben & Regina   Ben & Regina Empty2015-03-22, 16:54

Még nem vagyok magamnál, amikor felveszem a telefont. Az elhadartakból is mindössze a Reginát fogom fel. Az agyam lassan döcög, azon töprengek, honnan is ismerős ez a név... és ez a hangomon is hallatszik.



   
Regina Carter hívása

   


   Tessék..?! Én vagyok. ... Regina?

   
coded by kristen @ atf and caution





xy hívása
Vissza az elejére Go down
Regina Carter


Regina Carter

ϟ Főkarakter :
Regina Carter
ϟ Kor :
35
ϟ Tartózkodási hely :
Salt Lake City
ϟ Foglalkozás :
Rendőrhadnagy - kutyavezető
ϟ Hozzászólások száma :
144
ϟ Csatlakozott :
2014. Dec. 14.
ϟ :
Ben & Regina Tumblr_lp4fi6WHF01qlceipo1_500

Ben & Regina Tumblr_mxfs71skBz1qinnido1_500

Ben & Regina S1hnaf

Ember

Ben & Regina Empty
TémanyitásTárgy: Ben & Regina   Ben & Regina Empty2015-03-22, 15:53

Az éjszaka hosszú volt, és a hajnal mozgalmas. Ideje felhívom azt az illetőt, akinek az öccse épp a kihallgatószobában csücsül. Tárcsázom a megadott számot, és már hallom is, ahogy kicseng, és amint meghallom a telefon kapcsolását, és az álmos hangot, ami beleszól, összeszedem a gondolataim, hogy elintézzük ezt a lehető leggyorsabban.


Benjamin Hale hívása

- Jó reggelt! Regina Carter hadnagy vagyok, a Salt Lake City P.D.-től. Benjamin Hale-el beszélek?
coded by kristen @ atf and caution
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ben & Regina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ben & Regina   Ben & Regina Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ben & Regina
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ben & Regina
» Ben & Regina
» Nathaniel & Regina
» Rosie & Regina
» Regina Carter

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salt Lake FRPG :: Helyszínek :: További játéktér :: Hívások, üzenetek-